Acquia Content Hub (8.x-2.17) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: The file could not be created.
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ।
