Acquia Content Hub (8.x-2.18) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: n/a
oc: n/d

en: Details
oc: Detalhs

en: update
oc: metre a jorn

en: The file could not be created.
oc: Lo fichièr a pas pogut èsser creat.

en: About
oc: A prepaus

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
