Acquia Content Hub (8.x-2.25) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Details
gu: વિગતો

en: The file could not be created.
gu: ફાઇલ બનાવી શકાતી નથી.

en: About
gu: વિશે
