Acquia Content Hub (8.x-2.27) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: n/a
fi: ei mitään

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Filters
fi: Suodattimet

en: update
fi: päivitä

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Client
fi: Asiakas

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: The file could not be created.
fi: Tiedoston luonti epäonnistui.

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: The settings have been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Client name
fi: Asiakkaan nimi

en: filter
fi: suodatin

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: entity
fi: entiteetti

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: entities
fi: entiteettiä
