Acquia Content Hub (8.x-2.27) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
