Acquia Content Hub (8.x-2.28) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany
