Acquia Content Hub (8.x-2.33) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: n/a
lv: n/p

en: Results:
lv: Rezūltāti:

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Filters
lv: Filtri

en: Original
lv: Oriģināls

en: update
lv: atjauninājums

en: Match
lv: Atbilst

en: Client
lv: Klients

en: The file could not be created.
lv: Datni nebija iespējams izveidot.

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: filter
lv: filtrs
