Acquia Content Hub (8.x-2.35) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: n/a
ku: نییە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: update
ku: نوێبکەوە

en: The file could not be created.
ku: په‌ڕگه‌ نه‌توانرا دروست بکرێت

en: About
ku: دەربارە

en: filter
ku: پارزن
