Acquia Content Hub (8.x-2.40) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Details
mk: Детали

en: filter
mk: филтер
