Acquia Content Hub (8.x-2.41) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: About
se: Birra

en: filter
se: sirre
