Acquia Content Hub (8.x-2.8) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
