Acquia DAM (1.0.14) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Version
lt: Versija

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Format
lt: Formatas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Table
lt: Lentelė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Log out
lt: Atsijungti

en: All categories
lt: Visos kategorijos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Format options
lt: Formato parinktys

en: Insert selected
lt: Įterpti pasirinktą
