Acquia DAM (1.1.3) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Page
hy: Էջ

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Log out
hy: Ելք

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
