Acquia Lift Connector (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Field
ar: الحقل

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Identity
ar: هوية

en: Style
ar: نمط

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Account name
ar: اسم الحساب
