Acquia Lift Connector (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Advanced
he: מתקדם

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Identity
he: זהות

en: Style
he: סגנון

en: Language code
he: קוד השפה
