Acquia Lift Connector (8.x-4.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: URL
he: כתובת URL

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Advanced
he: מתקדם

en: Customer
he: לקוח

en: Identity
he: זהות

en: Source
he: מקור

en: Entity
he: יישות

en: Language code
he: קוד השפה

en: Bundle
he: חבילה

en: View mode
he: מצב תצוגה
