Acquia Lift Connector (8.x-4.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Customer
id: Pelanggan

en: Identity
id: Identitas

en: Manual
id: Petunjuk

en: Source
id: Sumber

en: Entity
id: Entitas

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: View mode
id: Modus tampilan
