Acquia Lift Connector (8.x-4.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Source
ne: स्रोत

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
