Acquia Lift Connector (8.x-4.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
