Acquia Lift Connector (8.x-4.5) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Description
fa: شرح

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Customer
fa: مشتری

en: Identity
fa: شناسایی

en: Manual
fa: دستی

en: Source
fa: منبع

en: Entity
fa: عنصر

en: Language code
fa: کد زبان

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش
