Acquia Lift Connector (8.x-4.5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Customer
gl: Cliente

en: Source
gl: Orixe

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Advanced configuration
gl: Configuración avanzada

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: View mode
gl: Modo de vista
