Acquia - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Type
az: Növ

en: Import
az: İmport

en: Modules
az: Modullar

en: Refresh
az: Yenilə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Severity
az: Ciddilik

en: N/A
az: Yox

en: Other
az: Digər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Check for updates
az: Yeniləmələri yoxlayın

en: Migration
az: Miqrasiya
