Acquia - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Import
ar: استيراد

en: Modules
ar: الوحدات

en: Refresh
ar: تحديث

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Severity
ar: الحدة

en: N/A
ar: غير موجود

en: Other
ar: آخر

en: Found
ar: عثر عليه

en: Messages
ar: الرسائل

en: Check for updates
ar: التمس التحديثات
