Acquia Personalization (4.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: None
hu: Nincs

en: Export
hu: Exportálás

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: API Key
hu: API-kulcs

en: item
hu: tétel

en: items
hu: tételek

en: Advanced
hu: Haladó

en: Identity
hu: Azonosító

en: Manual
hu: Kézi

en: Purge
hu: Tisztítás

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Advanced configuration
hu: Haladó beállítások

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Preview image
hu: Előnézeti kép

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Customized
hu: Testreszabott

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Field mappings
hu: Mező leképezések

en: View modes
hu: Nézetmódok
