Acquia Personalization (4.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
