Acquia Personalization (4.1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: None
da: Ingen

en: Export
da: Eksportér

en: Visibility
da: Synlighed

en: API Key
da: API-nøgle

en: item
da: vare

en: items
da: elementer

en: Advanced
da: Avanceret

en: Identity
da: Identitet

en: Manual
da: Manuel

en: Purge
da: Fjern

en: Language code
da: Sprogkode

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Advanced configuration
da: Avancerede indstillinger

en: Entity type
da: Entity-type

en: Preview image
da: Eksempelbillede

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
