Acquia Personalization (4.1.4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: None
he: ללא

en: Export
he: יצוא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Region
he: איזור

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: items
he: פריטים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Identity
he: זהות

en: Language code
he: קוד השפה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Preview image
he: תצוגה מקדימה לתמונה

en: Bundle
he: חבילה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: View modes
he: מצבי תצוגה
