Acquia Personalization (4.1.4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
