Acquia Personalization (4.1.8) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: None
ar: لا شيء

en: Export
ar: تصدير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Region
ar: المنطقة

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Advanced
ar: متقدم

en: Identity
ar: هوية

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Preview image
ar: معاينة الصورة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
