Acquia ACSF backup manager (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Action
nl: Actie

en: Download
nl: Downloaden

en: File
nl: Bestand

en: Size
nl: Grootte

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Domain
nl: Domein

en: Directory
nl: Map

en: Site ID
nl: Site-ID

en: API key
nl: API-sleutel

en: Themes
nl: Thema's

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Marked
nl: Gemarkeerd

en: API settings
nl: API-instellingen

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: Apply to selected items
nl: Toepassen op geselecteerde items

en: -- Select action --
nl: -- Selecteer actie --
