Acquia ACSF backup manager (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Action
sv: Åtgärd

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Size
sv: Storlek

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Database
sv: Databas

en: Domain
sv: Domän

en: Directory
sv: Katalog

en: Themes
sv: Teman

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Debug
sv: Felsök

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: Private files
sv: Privata filer

en: Public files
sv: Offentliga filer

en: Apply to selected items
sv: Applicera på markerade objekt
