Acquia ACSF backup manager (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Action
ar: إجراء

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Size
ar: الحجم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Domain
ar: النطاق

en: Directory
ar: الدليل

en: Themes
ar: الحلل

en: Debug
ar: تنقيح

en: Private files
ar: الملفات الخاصة

en: Public files
ar: الملفات العامة
