Acquia ACSF backup manager (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्
