Acquia ACSF backup manager (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Action
te: చర్య

en: File
te: ఫైల్

en: Size
te: కొలత

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: Private files
te: అంతరంగిక దస్త్రాలు

en: Public files
te: బహిరంగ దస్త్రాలు
