ACSF modules listing (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Label
he: תווית

en: Modules
he: רכיבים

en: Processing
he: בתהליך

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.
