Action (0.1.0) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Actions
fa: عملکردها

en: Action
fa: عملکرد

en: Label
fa: برچسب

en: Core
fa: هسته

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Create
fa: ایجاد

en: Add action
fa: افزودن عملیات

en: Enter a valid username.
fa: یک نام کاربری معتبر وارد کنید.

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
fa: نام کاربری که می‌خواهید مالکیت را به وی منسوب کنید.

en: Delete action
fa: حذف عملکرد

en: The action has been successfully saved.
fa: عملکرد با موفقیت ذخیره شد.

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: About
fa: درباره

en: Manage actions
fa: مدیریت عملکردها

en: Action type
fa: نوع عملکرد

en: Unpublish comment containing keyword(s)
fa: عدم انتشار دیدگاه شامل کلمه(های) کلیدی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
fa: دیدگاه اگر شامل هر یک از عبارات فوق باشد منتشر نخواهد شد. از لیستی با کاما از هم جدا شده برای اینکار استفاده کنید. به طور مثال: خنده‌دار, افتضاح, شرکت. توجه کنید که به کوچک و بزرگ بودن حروف حساس است.

en: Change the author of content
fa: تغییر نویسنده محتوا

en: Unpublish content containing keyword(s)
fa: عدم انتشار محتوا شامل کلمه(های) کلیدی

en: The content will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
fa: محتوا اگر حاوی یکی از عبارت‌های بالا باشد از حالت انتشار خارج می‌گردد. از یک لیست حساس به بزرگی و کوچکی حروف، و جداشده با کاما استفاده کنید. مانند: funny, bungee jumping, "Company, Inc"

en: Available actions:
fa: عملکردهای در دسترس

en: Create an advanced action
fa: یک عملکرد پیشرفته ایجاد کنید

en: Configuring actions
fa: پیکربندی عملکردها

en: Administer actions
fa: مدیریت عملکردها
