Action (0.2.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Core
az: Nüvə

en: Keywords
az: Açar söz

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Create
az: Yaradıldı

en: Add action
az: Fəaliyyət əlavə edin

en: Enter a valid username.
az: Düzgün istifadəçi adı daxil edin.

en: Goal
az: Məqsəd

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
az: Sahibliyi təyin etmək istədiyiniz istifadəçinin istifadəçi adı.

en: Delete action
az: Fəaliyyəti silin

en: The action has been successfully saved.
az: Əməliyyat uğurla yadda saxlanıldı.

en: Keyword
az: Açar söz

en: About
az: Haqqında

en: Manage actions
az: Fəaliyyətləri idarə edin

en: Action type
az: Fəaliyyət növü

en: Unpublish comment containing keyword(s)
az: Açar söz(lər)dən ibarət şərhi dərcdən çıxarın

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Steps
az: Addımlar

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Edit action
az: Fəaliyyəti redaktə edin

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
az: Yuxarıdakı ifadələrdən hər hansı birini ehtiva edən şərh dərc olunmayacaq. Böyük hərflərə həssas, vergüllə ayrılmış ifadələr siyahısından istifadə edin. Nümunə: gülməli, bungee jumping, "Company, Inc.\
