Action (0.2.0) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Actions
hu: Műveletek

en: Action
hu: Művelet

en: Label
hu: Címke

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Configure
hu: Beállít

en: Create
hu: Létrehozás

en: Add action
hu: Művelet hozzáadása

en: Enter a valid username.
hu: Érvényes felhasználónevet kell megadni.

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
hu: A felhasználó neve, amely szerzőként szerepel majd.

en: Delete action
hu: Művelet törlése

en: The action has been successfully saved.
hu: A művelet mentése sikeres volt.

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: About
hu: Leírás

en: Manage actions
hu: Műveletek kezelése

en: Action type
hu: Művelettípus

en: Unpublish comment containing keyword(s)
hu: A megadott karakterláncot tartalmazó hozzászólások elrejtése

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Steps
hu: Lépések

en: Uses
hu: Használat

en: Edit action
hu: Akció szerkesztése

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
hu: A hozzászólás közzétételi állapota „Rejtett” lesz, ha tartalmazza a fenti kifejezések bármelyikét. A kifejezések listáját vesszővel kell elválasztani. Például: móka, kötélugrás, "Cégnév Kft.". A kifejezések érzékenyek a kis és nagybetűkre.

en: Change the author of content
hu: Tartalom szerzőjének megváltoztatása

en: Unpublish content containing keyword(s)
hu: Kulcsszavakat tartalmazó tartalmak elrejtése

en: The content will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
hu: A tartalom nem lesz közzétéve, ha tartalmazza a lenti kifejezések bármelyikét. A kifejezéseket kis- és nagybetűérzékeny, vesszővel elválasztott listában kell megadni. Például vicces, síkfutás, "Vállalat Kft."

en: Available actions:
hu: Elérhető műveletek:

en: Create an advanced action
hu: Haladó művelet létrehozása

en: Configuring actions
hu: Műveletek beállítása

en: Administer actions
hu: Műveletek adminisztrációja

en: A unique label for this advanced action. This label will be displayed in the interface of modules that integrate with actions.
hu: Egy egyedi címke ehhez a haladó művelethez, ami az ezt használó modulok felületén jelenik majd meg.

en: Additional resources
hu: További erőforrások

en: A unique name for this action. It must only contain lowercase letters, numbers and underscores.
hu: A művelet egyedi neve. Csak kisbetűket, számokat és aláhúzást tartalmazhat.

en: Using simple actions
hu: Egyszerű műveletek használata

en: Creating and configuring advanced actions
hu: Haladó műveletek létrehozása és módosítása.

en: Unpublish comment containing keyword(s) configuration
hu: A kulcsszavakat tartalmazó hozzászólások elrejtése

en: Change the author of content configuration
hu: „Tartalom szerzőjének megváltoztatása” beállításai

en: Unpublish content containing keyword(s) configuration
hu: A megadott karakterláncot tartalmazó tartalmak elrejtésének beállítása

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration and are listed here automatically. Advanced actions need to be created and configured before they can be used because they have options that need to be specified; for example, sending an email to a specified address or unpublishing content containing certain words. To create an advanced action, select the action from the drop-down list in the advanced action section below and click the <em>Create</em> button.
hu: Alapvetően két fajta művelet létezik: az egyszerűek nem igényelnek semmilyen további beállítást és automatikusan megjelennek a lenti felsorolásban. Ellenben a haladó műveleteket használat előtt kézzel létre kell hozni és beállítani a paramétereiket. Például egy üzenet küldéséhez megadni az e-mail címet, vagy bizonyos szavakat felsorolni az azokat említő tartalmak közzétételének visszavonásához. Létrehozásukhoz először ki kell választani egyet a lenti Haladó szakasz legördülő listájából, majd a <em>Létrehozás</em> gombra kattintani.

en: Create tasks that the system can execute.
hu: A rendszer által automatikusan végrehajtható műveletek kezelése.

en: Allows configuration of tasks to be executed in response to events.
hu: Lehetővé teszi különböző események megtörténtekor lefutó feladatok beállítását.

en: Who can create actions?
hu: Ki hozhat létre műveleteket?

en: What are actions?
hu: Mik azok a műveletek?

en: What are simple actions?
hu: Mik azok az egyszerű műveletek?

en: How are actions executed?
hu: Hogyan hajtódnak végre a műveletek?
