Action (0.2.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Label
ne: लेबल

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Create
ne: सिर्जना

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
