Action (0.2.0) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Actions
pl: Akcje

en: Action
pl: Akcja

en: Label
pl: Etykieta

en: Core
pl: Rdzeń

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Create
pl: Utwórz

en: Add action
pl: Dodaj akcje

en: Enter a valid username.
pl: Podaj poprawną nazwę użytkownika.

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
pl: Nazwa użytkownika, który ma być właścicielem wpisu.

en: Delete action
pl: Usunięcie akcji

en: The action has been successfully saved.
pl: Działanie zautomatyzowane zostało zachowane.

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: About
pl: O stronie

en: Manage actions
pl: Zarządzanie działaniami zautomatyzowanymi

en: Action type
pl: Rodzaj działania

en: Unpublish comment containing keyword(s)
pl: Wstrzymanie publikacji komentarzy zawierających słowa kluczowe

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Uses
pl: Używa

en: Edit action
pl: Edytuj akcję

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
pl: Odpowiedź zostanie ukryta jeśli będzie zawierała jedno z powyższych słów. Należy podać listę oddzielonych przecinkiem słów. wielkość liter ma znaczenie. Przykład: "Polityka, polityka, POLITYKA".

en: Change the author of content
pl: Zmiana autora treści

en: Unpublish content containing keyword(s)
pl: Zakończ publikację wpisów zawierających słowa kluczowe

en: The content will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
pl: Zawartość zostanie usunięta z publikacji jeśli znajdą się w niej poniższe słowa. Należy użyć fraz oddzielonych przecinkiem. Wielkość liter ma znaczenie, np.: Coma, koma, Koma, coma.

en: Available actions:
pl: Dostępne akcje:

en: Create an advanced action
pl: Stwórz zaawansowaną akcję

en: Configuring actions
pl: Konfiguracja akcji

en: Administer actions
pl: Administrowanie akcjami

en: A unique label for this advanced action. This label will be displayed in the interface of modules that integrate with actions.
pl: Unikalna etykieta tej akcji. Będzie pokazywana w interfejsie modułów integrujących się z akcjami.

en: A unique name for this action. It must only contain lowercase letters, numbers and underscores.
pl: Unikalna nazwa tej akcji. Może zawierać tylko małe litery, numery i podkreślenia.

en: Using simple actions
pl: Używanie prostych akcji

en: Creating and configuring advanced actions
pl: Tworzenie i konfiguracja zaawansowanych akcji

en: Unpublish comment containing keyword(s) configuration
pl: Konfiguracja ukrywania komentarzy zawierających określone frazy

en: Change the author of content configuration
pl: Konfiguracja zmiany autora zawartości

en: Unpublish content containing keyword(s) configuration
pl: Konfiguracja ukrywania zawartości zawierającej określone słowa kluczowe

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration and are listed here automatically. Advanced actions need to be created and configured before they can be used because they have options that need to be specified; for example, sending an email to a specified address or unpublishing content containing certain words. To create an advanced action, select the action from the drop-down list in the advanced action section below and click the <em>Create</em> button.
pl: Są dwa rodzaje akcji: proste i zaawansowane. Akcje proste nie wymagają konfiguracji i są prezentowane na tej liście automatycznie. Akcje zaawansowane muszą zostać stworzone i skonfigurowane ponieważ mają opcje, które należy uzupełnić; przykładowo wysłanie maila na określony adres czy zakończenie publikacji treści z określonymi słowami w treści. Aby utworzyć akcję zaawansowaną należy wybrać ją z listy dostępnej w sekcji zaawansowane akcje i kliknąć przycisk  <em>Utwórz</em>.

en: Create tasks that the system can execute.
pl: Tworzy zadania, które może wykonać system.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Label</em> field is recommended in order to better identify the precise action taking place.
pl: Zaawansowana akcja ma dodatkowe opcje konfiguracji, które można zmienić poniżej. Zalecana jest zmiana pola <em>Etykieta</em> w celu lepszego opisu wykonywanej akcji.
