Action (0.2.0) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Actions
tr: Eylemler

en: Action
tr: Eylem

en: Label
tr: Etiket

en: Core
tr: Çekirdek

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Create
tr: Oluştur

en: Add action
tr: Eylem ekle

en: Enter a valid username.
tr: Geçerli bir kullanıcı adı girin.

en: Goal
tr: Hedef

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
tr: Sahipliği atamak istediğiniz kullanıcının kullanıcı adı

en: Delete action
tr: Eylemi sil

en: The action has been successfully saved.
tr: Eylem başarıyla kaydedildi.

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: About
tr: Hakkında

en: Manage actions
tr: Eylemleri yönetin

en: Action type
tr: Eylem türü

en: Unpublish comment containing keyword(s)
tr: Anahtar kelimeleri içeren yorumları yayından kaldır

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Steps
tr: Adımlar

en: Uses
tr: Kullanım

en: Edit action
tr: Eylemi düzenle

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
tr: Yorum, aşağıdaki ifadelerden herhangi birini içeriyorsa yayından kaldırılacaktır. Büyük-küçük harf duyarlı, virgülle ayrılmış bir ifadeler listesi kullanın. Örneğin: matrak, "Ltd.Şti."

en: Change the author of content
tr: Gönderinin yazarını değiştir

en: Unpublish content containing keyword(s)
tr: Bu anahtar sözcükleri içeren içeriği yayından kaldır:

en: The content will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
tr: Eğer içerik yukarıda belirtilen ifade/kelimeleri içeriyorsa yayınlanmayacaktır. Büyük/küçük harfe duyarlı, virgülle ayrılmış ifade listesi kullanın. Örnek: komik resimler, Anadolu, "anonim, limitet şirket"

en: Available actions:
tr: Kullanılabilir eylemler:

en: Create an advanced action
tr: Gelişmiş bir eylem oluştur

en: Configuring actions
tr: Eylemleri ayarla

en: Administer actions
tr: Eylemleri yönet

en: A unique label for this advanced action. This label will be displayed in the interface of modules that integrate with actions.
tr: Bu gelişmiş eylem için benzersiz bir etiket. Bu etiket, eylemlerle bütünleştirilen modüllerin arabiriminde görüntülenir.

en: Additional resources
tr: Ek kaynaklar

en: A unique name for this action. It must only contain lowercase letters, numbers and underscores.
tr: Bu eylem için benzersiz bir ad. Yalnızca küçük harf, rakam ve alt çizgi içermelidir.

en: Using simple actions
tr: Basit eylemleri kullanma

en: Creating and configuring advanced actions
tr: Gelişmiş eylemler oluşturma ve yapılandırma

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration and are listed here automatically. Advanced actions need to be created and configured before they can be used because they have options that need to be specified; for example, sending an email to a specified address or unpublishing content containing certain words. To create an advanced action, select the action from the drop-down list in the advanced action section below and click the <em>Create</em> button.
tr: İki tip eylem vardır: basit ve gelişmiş. Basit eylemler, ek yapılandırma gerektirmez ve burada otomatik olarak listelenir. Gelişmiş işlemler, belirtilen bir adrese e-posta gönderilmesi ya da belirli sözcükleri içeren içeriğin yayından kaldırılması gibi belirlenmesi gereken seçenekler içerdiğinden, kullanılabilmesi için, önce oluşturulması ve yapılandırılması gerekir. Gelişmiş eylem oluşturmak için, aşağıdaki gelişmiş eylem bölümündeki açılır listeden eylemi seçin ve <em>Oluştur</em> düğmesine tıklayın.

en: Create tasks that the system can execute.
tr: Sistemin yürütebileceği görevler oluşturun.

en: Allows configuration of tasks to be executed in response to events.
tr: Olaylara yanıt olarak yürütülecek görevlerin yapılandırılmasına izin verir.
