Action Link (1.0.0-alpha13) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Remove from cart
hu: Eltávolítás a kosárból

en: State
hu: Állapot

en: Date field
hu: Dátummező

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Link label
hu: Hivatkozás felirata

en: Link style
hu: Hivatkozás stílusa

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Action type
hu: Művelettípus

en: Step
hu: Lépés

en: Output
hu: Kimenet

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Direction
hu: Irány

en: Confirmation form
hu: Megerősítő űrlap

en: Numeric field
hu: Szám mező

en: Boolean field
hu: Logikai mező

en: Entity field
hu: Entitás mező

en: Plugin configuration
hu: Bővítmény konfiguráció

en: Change value
hu: Érték megváltoztatása

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító
