Action Link (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Action
ur: ایکشن

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Direction
ur: سمت
