Action Link (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: State
az: Dövlət

en: Workflow
az: İş axını

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Action type
az: Fəaliyyət növü

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Direction
az: İstiqamət
