Action Link (1.0.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: State
nl: Status

en: Date field
nl: Datumveld

en: Link style
nl: Link-stijl

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Action type
nl: Actietype

en: Step
nl: Stap

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Direction
nl: Richting

en: Numeric field
nl: Numeriek veld

en: Boolean field
nl: Binair veld

en: Action links
nl: Actielinks

en: Plugin configuration
nl: Plugin-configuratie

en: Change value
nl: Waarde(n) veranderen

en: Plugin ID
nl: Plugin-ID
