Action Link (1.0.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Direction
ne: दिशा
