ActiveCampaign (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Subscribers
id: Pelanggan

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Lists
id: Daftar
