ActiveCampaign (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Subscribers
fa: مشترکین

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Lists
fa: فهرست‌ها
