Content Activities History (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Page
lt: Puslapis

en: Location
lt: Vieta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: update
lt: atnaujinti

en: Info
lt: Informacija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: IP address
lt: IP adresas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
