Content Activities History (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Logging
ar: تسجيل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: Page
ar: الصفحة

en: Location
ar: الموضع

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Operation
ar: عملية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: update
ar: حدّث

en: Info
ar: معلومات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
